1 Turčianska hokejbalová liga 2013/2014
11. 9. 2013
Vyžrebovanie I. Turčianskej hokejbalovej ligy 2013 / 2014
Základná časť 1. – 21. kolo
Vyžrebované čísla:
-
M. F. Oceánia
-
HBK Diaková B
-
HBC Bodorová
-
UBA Amfiko
-
Bulldogs Vrútky
-
HBK Dynamo Priekopa
-
HBK Medokýš Martin
-
BE Group Antik
1. kolo: 7. – 8. september 2013
Sobota 7. 9. 2013 15.30 HBK Diaková B - HBK Medokýš Martin
Nedeľa 8. 9. 2013 9.00 HBC Bodorová - HBK Dynamo Priekopa
Nedeľa 8. 9. 2013 11.00 UBA Amfiko - Bulldogs Vrútky
Nedeľa 8. 9. 2013 13.00 M. F. Oceánia - BE Group Antik
2. kolo: 14. – 15. september 2013
Sobota 14. 9. 2013 11.00 BE Group Antik Bulldogs Vrútky
Sobota 14. 9. 2013 13.00 HBK Dynamo Priekopa - UBA Amfiko
Nedeľa 15. 9. 2013 9.00 M. F. Oceánia - HBK Diaková B
Nedeľa 15. 9. 2013 11.00 HBK Medokýš Martin - HBC Bodorová
3. kolo: 21. – 22. september 2013
Sobota 21. 9. 2013 11.00 Bulldogs Vrútky - HBK Dynamo Priekopa
Sobota 21. 9. 2013 13.00 HBK Diaková B - BE Group Antik
Nedeľa 22. 9. 2013 9.00 HBC Bodorová - M. F. Oceánia
Nedeľa 22. 9. 2013 11.00 UBA Amfiko - HBK Medokýš Martin
4. kolo: 28. – 29. september 2013
Sobota 28. 9. 2013 8.00 HBK Medokýš Martin - Bulldogs Vrútky
Sobota 28. 9. 2013 10.00 M. F. Oceánia - UBA Amfiko
Sobota 28. 9. 2013 15.00 HBK Diaková B - HBC Bodorová
Nedeľa 29. 9. 2013 8.00 BE Group Antik - HBK Dynamo Priekopa
5. kolo: 5. október 2013
Sobota 5. 10. 2013 7.00 HBC Bodorová - BE Group Antik
Sobota 5. 10. 2013 9.00 HBK Dynamo Priekopa - HBK Medokýš Martin
Sobota 5. 10. 2013 15.00 UBA Amfiko - HBK Diaková B
Sobota 5. 10. 2013 17.00 Bulldogs Vrútky - M. F. Oceánia
6. kolo: 12. – 13. október 2013
Sobota 12. 10. 2013 8.00 BE Group Antik - HBK Medokýš Martin
Sobota 12. 10. 2013 10.00 M. F. Oceánia - HBK Dynamo Priekopa
Nedeľa 13. 10. 2013 9.00 HBC Bodorová - UBA Amfiko
Nedeľa 13. 10. 2013 11.00 HBK Diaková B - Bulldogs Vrútky
7. kolo: 19. október 2013
Sobota 19. 10. 2013 9.00 Bulldogs Vrútky - HBC Bodorová
Sobota 19. 10. 2013 11.00 HBK Dynamo Priekopa - HBK Diaková B
Sobota 19. 10. 2013 13.00 UBA Amfiko - BE Group Antik
Sobota 19. 10. 2013 15.00 HBK Medokýš Martin - M. F. Oceánia
8. kolo: 26. – 27. október 2013
Sobota 26. 10. 2013 12.00 BE Group Antik - M. F. Oceánia
Sobota 26. 10. 2013 14.00 HBK Medokýš Martin - HBK Diaková B
Nedeľa 27. 10. 2013 9.00 HBK Dynamo Priekopa - HBC Bodorová
Nedeľa 27. 10. 2013 11.00 Bulldogs Vrútky - UBA Amfiko
9. kolo: 2. – 3. november 2013
Sobota 2. 11. 2013 8.00 UBA Amfiko - HBK Dynamo Priekopa
Nedeľa 3. 11. 2013 9.00 Bulldogs Vrútky - BE Group Antik
Nedeľa 3. 11. 2013 11.00 HBC Bodorová - HBK Medokýš Martin
Nedeľa 3. 11. 2013 13.00 HBK Diaková B - M. F. Oceánia
10. kolo: 9. – 10. november 2013
Sobota 9. 11. 2013 9.00 HBK Medokýš Martin - UBA Amfiko
Sobota 9. 11. 2013 11.00 M. F. Oceánia - HBC Bodorová
Nedeľa 10. 11. 2013 9.00 BE Group Antik - HBK Diaková B
Nedeľa 10. 11. 2013 11.00 HBK Dynamo Priekopa - Bulldogs Vrútky
11. kolo: 16. – 17. november 2013
Sobota 16. 11. 2013 8.00 Bulldogs Vrútky - HBK Medokýš Martin
Nedeľa 17. 11. 2013 9.00 HBC Bodorová - HBK Diaková B
Nedeľa 17. 11. 2013 11.00 HBK Dynamo Priekopa - BE Group Antik
Nedeľa 17. 11. 2013 13.00 UBA Amfiko - M. F. Oceánia
12. kolo: 23. – 24. november 2013
Sobota 23. 11. 2013 8.00 BE Group Antik - HBC Bodorová
Nedeľa 24. 11. 2013 9.00 M. F. Oceánia - Bulldogs Vrútky
Nedeľa 24. 11. 2013 11.00 HBK Diaková B - UBA Amfiko
Nedeľa 24. 11. 2013 13.00 HBK Medokýš Martin - HBK Dynamo Priekopa
13. kolo: 30. 11. – 1. december 2013
Sobota 30.11. 2013 13.00 Bulldogs Vrútky - HBK Diaková B
Nedeľa 1. 12. 2013 9.00 UBA Amfiko - HBC Bodorová
Nedeľa 1. 12. 2013 11.00 HBK Medokýš Martin - BE Group Antik
Nedeľa 1. 12. 2013 13.00 HBK Dynamo Priekopa - M. F. Oceánia
PRESTÁVKA: 2. DECEMBER 2013 – 28. FEBRUÁR 2014
14. kolo: 1. – 2. marec 2014
Sobota 1. 3. 2014 8.00 HBC Bodorová - Bulldogs Vrútky
Nedeľa 2. 3. 2014 9.00 HBK Diaková B - HBK Dynamo Priekopa
Nedeľa 2. 3. 2014 11.00 M. F. Oceánia - HBK Medokýš Martin
Nedeľa 2. 3. 2014 13.00 BE Group Antik - UBA Amfiko
15. kolo: 8. – 9. marec 2014
Sobota 8. 3. 2014 11.00 HBC Bodorová - HBK Dynamo Priekopa
Sobota 8. 3. 2014 13.00 M. F. Oceánia - BE Group Antik
Nedeľa 9. 3. 2014 9.00 HBK Diaková B - HBK Medokýš Martin
Nedeľa 9. 3. 2014 11.00 UBA Amfiko - Bulldogs Vrútky
16. kolo: 15. – 16. marec 2014
Sobota 15. 3. 2014 11.00 M. F. Oceánia - HBK Diaková B
Sobota 15. 3. 2014 13.00 HBK Dynamo Priekopa - UBA Amfiko
Nedeľa 16. 3. 2014 9.00 BE Group Antik - Bulldogs Vrútky
Nedeľa 16. 3. 2014 11.00 HBK Medokýš Martin - HBC Bodorová
17. kolo: 22. marec 2014
Sobota 22. 3. 2014 7.00 HBC Bodorová - M. F. Oceánia
Sobota 22. 3. 2014 9.00 Bulldogs Vrútky - HBK Dynamo Priekopa
Sobota 22. 3. 2014 13.00 HBK Diaková B - BE Group Antik
Sobota 22. 3. 2014 15.00 UBA Amfiko - HBK Medokýš Martin
18. kolo: 29. – 30. marec 2014
Sobota 29. 3. 2014 8.00 HBK Medokýš Martin - Bulldogs Vrútky
Sobota 29. 3. 2014 15.00 HBK Diaková B - HBC Bodorová
Nedeľa 30. 3. 2014 8.00 BE Group Antik - HBK Dynamo Priekopa
Nedeľa 30. 3. 2014 15.00 M. F. Oceánia - UBA Amfiko
19. kolo: 5. apríl 2014
Sobota 5. 4. 2014 8.00 HBC Bodorová - BE Group Antik
Sobota 5. 4. 2014 10.00 HBK Dynamo Priekopa - HBK Medokýš Martin
Sobota 5. 4. 2014 15.00 UBA Amfiko - HBK Diaková B
Sobota 5. 4. 2014 17.00 Bulldogs Vrútky - M. F. Oceánia
20. kolo: 12. apríl 2014
Sobota 12. 4. 2014 9.00 HBC Bodorová - UBA Amfiko
Sobota 12. 4. 2014 11.00 BE Group Antik - HBK Medokýš Martin
Sobota 12. 4. 2014 13.00 M. F. Oceánia - HBK Dynamo Priekopa
Sobota 12. 4. 2014 15.00 HBK Diaková B - Bulldogs Vrútky
21. kolo: 19. – 20. apríl 2014
Sobota 19. 4. 2014 8.00 HBK Medokýš Martin - M. F. Oceánia
Sobota 19. 4. 2014 10.00 UBA AmfikoBE - Group Antik
Nedeľa 20. 4. 2014 8.00 Bulldogs Vrútky - HBC Bodorová
Nedeľa 20. 4. 2014 15.00 HBK Dynamo Priekopa - HBK Diaková B