Zostava:ONDRUŠ-HULEJ,VAJZER,HORVÁTH,HLAVAJ-

SMATANA,DOTKO,RUŽINSKÝ,MARKO,VAŇKO L.,ONDRIAŠ,HULIČIAR

Góly:VAŇKO L. resp. KUCIAN,ONDRLA J.

Prihrávky:HLAVAJ resp.ZRNÍK,MARKO

Tresty:HLAVAJ 4,HULEJ,RUŽINSKÝ po 2 resp.7 hráčov vylúčených

V ťažkom zápase nastúpili "ligisti" proti súperovi z Belej.Boli viac nez vyrovnanym superom.presadzovali tvrdu hru a bolo to na nasom vykone vydiet.Nastupili sme bez Salagu a Grena kde hlavne druhy menovany sklamal svojim pristupom k zapasu a prislubil ze sa uz nic take nebude opakovat.V 1 tretine sme nic nevymysleli a po slabuckych strelach sme zahrievali brankara hosti.Ale boli to hostia ked pri nasej presilovke vyhodili loptu a po doraznom napadani VAJZERA mu hrac hosti MARKO M. zobral loptu nahral pred branu a tam sam nikym nekryty ONDRLA J. z blizka dal veduci gol..Do 2 tretiny sme  zacali  viac napadat supera,lenze ani z tutoviek ked dvakrat HULICIAR minul prazdnu branu a VAJZER bombou od modrej trafil iba tycku,sme nemohli dat gol.naopak hostia z ojedineleho protiutoku dali 2 gol ked  slabucky svich skoncil v branke prekvapeneho ONDRUSA 0:2.Neskor po signale v nasom pasme a vyborne zahranom buly vysunul HLAVAJ krasnou prihravkou VANKA L.a ten sam zoci-voci brankarovi s prehladom upratal lopticku do branky 1:2.Tretia tretina bola poznamenana viacerymi vyluceniami a i ked sme mali prevahu v presilovych hrach nase sance ostali nevyuzite.azda najvacsiu mal VANKO L.,ktory ale v pade nedokazal prekonat bezmocneho brankara a napalil to do neho.Super v zavere dobre napadal a nedovolil nam odvolat brankara az na par sekund ale to uz nic neriesilo.Ziskali sme tak prvu prehru v sezone ale aj nepriek tomu sme  stale na prvom mieste pretoze sa zrodilo viacej prekvapeni.V sobotu nas caka derby s K 2-jkou o 11.00 a piskaju nam TRPIS-SIMKO.V pripade prehry mozme  padnut az na 3 miesto.